Zuchtstation für Irische Wolfshunde

 MEZI KAMARÁDY


 

23.04.2007

Aktualitäten nur in tschechischen Verzion!!!


12.11.2005

Národní výstavy v Praze se poprvé zúčastňuje Brutík (Brutus První Mezi Kamarády)
předvádí ho Míša a daří se jí to. Brutík odchází s velmi nadějnou. Joy získává výbornou.
A pak to „na parketu“ roztočila Eržika, vyhrála třídu šampionů, získala Národního vítěze a stala se s BOB nejkrásnějším vlkodavem této výstavy. Měli jsme obrovskou radost.
 

5-6.11.2005

Jsem dostala od švagrové Pavly fotky z Úval ze srpna. Jelikož jsou na nich – jak jinak – hlavně psi a taky ovečky, budou umístěny ve fotogalerii.
 

5-6.11.2005

Se konala speciální výstava chrtů a mezinárodní výstava v Nitře. Zúčastnily se naše odchovy – Colette Mezi kamarády a Cesaro Mezi kamarády. Měli výborný úspěch a udělali tak radost nejen svým majitelům, ale i nám.
 

5-6.11.2005

Jsme se vydali za Erikou a Wolfgangem Stockerovými do Rakouska. S námi cestovala Joy a Cvučka. 9 a půl letá vlkodaví dáma Ciara i 8 letá Knell nás uvítaly i s ostatními psími a kočičími kamarády. Hovor se jako vždy točil hlavně kolem vlkodavů, nálada byla výtečná.
 

30.10.2005

Posuzuje maďarský rozhodčí Peter Harsanyi, Joy opět získává CAJC a splňuje tím podmínky pro titul maďarský junioršampion. Eržika končí s výborným posudkem na třetím místě a splňuje počet bodů pro udělení Klubového šampiona WDK. Bylo krásné počasí, potkali jsme se s mnoha známými. Příjemný a úspěšný víkend.
 

29.10.2005

Mezinárodní výstava v krásném maďarském městečku Tata – tentokrát dvoudenní. Joy Bedřiška dostává od slovenského rozhodčího pana Guniše CAJC a Fergie Surycan V2 res.CAC,končí za maďarskou šampionkou a tudíž splňuje podmínky pro získání titulu maďarský šampion krásy.
 

17.10.2005

Rodina Černých mi poslala CD s fotkami z naší návštěvy. Na Bruníka, ale taky naši Joyku, která se ráda nechala objímat a Cvučinku se můžete podívat ve fotogalerii.

 

23.08.2005

Přidány nové fotky do fotogalerie.
 

     

>> älter

 


© David Valášek 2003-5